O mnie

Jestem bardzo otwartą i pozytywnie nastawioną do życia osobą. Staram się czerpać z niego jak najwięcej! Na co dzień studiuję farmację (kończę obecnie 3 rok), a od października 2018 rozpoczynam drugi kierunek – dietetykę!
Co znajdziesz na moim blogu i dlaczego?
  • RACJONALNY WEGANIZM – już od prawie pół roku jestem weganką (nie, nie taką stereotypową, szaloną, która wrzeszczy na wszystkich by nie jedli schabowych). I mimo sporego dystansu do siebie, jest to ważny aspekt moje życia, dlatego też na blogu nie brakuje tego typu tematyki – przekazywanej w racjonalny i rzetelny sposób.
  • PRZEPISY – kocham jeść! Zdrowo. No ale bez przesady ; ) Mimo, że nie przepadam za słodkościami, czekolada i makarony to moja miłość! Stąd też sekcja z przepisami.
  • ROZWÓJ – pierwotnie blog miał dotyczyć rozwoju osobistego – teraz ten temat zszedł trochę na drugi plan – czego nie postrzegam jako coś złego 🙂 Rozwój osobisty jest nadal obecny w moim życiu  na co dzień i wykorzystuje wiele jego narzędzi. Poza tym, moje naturalne skłonności do analizowania wszystkiego wokół oraz swoich własnych działań, nie pozwoliłyby mi się z nim pożegnać.
  • I DUŻO DUŻO WIĘCEJ… 
A PO CO ZAŁOŻYŁAM TEGO BLOGA?
Myślę, że byłam kiedyś bardzo zagubioną osobą, wydawało mi się, że na bardzo niewiele rzeczy w ogóle mam wpływ. Aż pewnego dnia (no dobra, to był długi proces :P) zdecydowałam się wziąć sprawy w swoje ręce i popracować nad sobą. I dzięki temu jestem teraz tu, gdzie jestem.
Lubię swoje życie i codziennie staram się by było coraz lepsze! Jestem szczęśliwa.
I bardzo chciałabym, żebyś ty też była! Dlatego założyłam tego bloga. Chcę dzielić się z Tobą tym, czego się nauczyłam i tym co przeżyłam i ciągle przeżywam 🙂
Poza tym, jeśli tylko masz ochotę – napisz do mnie! Uwielbiam poznawać nowych ludzi, dlatego też chętnie odpiszę na każde pytanie, czy podejmę ciekawą dyskusję 🙂